Noutăți4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.719 leiPrețul curent este: 3.719 lei. TVA Inclus4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.915 leiPrețul curent este: 3.915 lei. TVA Inclus4.750 lei Prețul inițial a fost: 4.750 lei.4.095 leiPrețul curent este: 4.095 lei. TVA Inclus4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.379 leiPrețul curent este: 3.379 lei. TVA Inclus1.550 lei Prețul inițial a fost: 1.550 lei.1.235 leiPrețul curent este: 1.235 lei. TVA Inclus3.250 lei Prețul inițial a fost: 3.250 lei.2.659 leiPrețul curent este: 2.659 lei. TVA Inclus3.250 lei Prețul inițial a fost: 3.250 lei.2.659 leiPrețul curent este: 2.659 lei. TVA Inclus356 lei Prețul inițial a fost: 356 lei.319 leiPrețul curent este: 319 lei. TVA Inclus
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A3000 6 GB
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
ASUS Chromebox 3 CN65 Mini Pc i3-7100u win 10 Pro
livrare easybox/usa
In Stoc
Cod produs:PB42444| Marca | Asus |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 128 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Windows 10 Pro
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- Mini Pc (1)
Marca
- Asus (1)
Procesor
- Core i3 (1)
Generatie Procesor
- Gen7 (1)
Memorie ram
- 8 GB max 32 GB (1)
Memorie Tip
- DDR4 (1)
Capacitate Stocare SSD
- 128 GB SSD (1)
Tip placa video
- Integrata (1)
Porturi – Interfete I/O
- HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (1)
- USB 3.1 (1)
- USB C (1)
Sistem de operare
- Windows 10 Pro (1)
Stare produs
- Grad A (1)
Garantie
- 3ANI (1)







