ASUS Chromebox 3 CN65 Mini Pc i3-7100u win 10 Pro
ASUS Chromebox 3 CN65 Mini Pc i3-7100u win 10 Pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2400 MHz Intel Core i3-7100U Processor 3M Cache, 2.40 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 620
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Audio
1 x HDMI
1 x Retea (RJ45)
5 x USB 3.1
1 x USB Type-C
Carcasa Model/Tip:Mini PC – MICRO
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiune (mm): 148.5 x 148.5 x 40 mm
Greutate (Kg): 1
Securitate: Kensington slot
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Asus |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
All In One – Dell OptiPlex 9010 Quad Core
Prețul inițial a fost: 917 lei.789 leiPrețul curent este: 789 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 23 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |

















Reviews
There are no reviews yet.