1.428 lei
Sub-total: 1.428 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
1.428 lei
Sub-total: 1.428 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Dell Latitude 5530 – i5-1235U – 16GB – 256GB NVMe – 15.6 inch Full HD
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Număr nuclee | |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1300, 900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Placă video | Integrată Intel Iris |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB Type-C |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Precision 5550 i7-10875H Quadro T2000 4K
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2300 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 3840×2160 4K |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Placă video | Integrata |
| Conectivitate | Cititor carduri, USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Precision 5570 i7-12800H DDR5 RTX A2000 8GB Display 4K Display nou
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 1800, 2400 |
| Tip memorie | DDR5 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Placă video | Nvidia RTX A2000 8GB |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | DisplayPort, USB Type-C |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell OptiPlex 7070 Micro i5-8500 – 16GB – 256GB NVMe
| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip stocare | nvme |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i7-8650u
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i3-8145U
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro |
Workstation – Dell Precision Tower 7910 2x Xeon E5-2640 v4 Windows 10 Pro M2000 4GB
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon Ten Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 4 |
| Conectivitate | DisplayPort, Serial, USB 3.0 |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Monitor 22 inch LED LG 22MB65PM-B Widescreen 1680 x 1050p
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | LG |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Conectivitate | boxe integrate, DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Server Dell PowerEdge R740xd 2*Xeon Gold 6240 18-Core Configureaza
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 24.75 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 750W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Monitor 29 inch Dell UltraSharp U2913WM UltraWide IPS 2560×1080
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 29 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 2560 x 1080 WQHD |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | boxe integrate, Casti Audio, Display Port, DisplayPort out, DVI, HDMI, mini DisplayPort, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor 29 inch – LG 29UB67-B UltraWide – IPS – 2560×1080 – Boxe – Ergonomic
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 29 inch |
| Marca | LG |
| Rezoluție | 2560 x 1080 WQHD |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | 2 x HDMI, boxe integrate, Casti Audio, Display Port, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Dell Optiplex 5070 Tower i7-8700
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Workstation – Dell Precision Tower 7910 2x Xeon E5-2680 v4 nVidia K4200 4GB Windows 10 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 4 |
| Conectivitate | DisplayPort, Serial, USB 3.0 |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Workstation – Dell Precision T7910 2x Xeon E5-2640 v4 Quadro M2000 4GB Windows 10 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon Ten Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 4 |
| Conectivitate | DisplayPort, Serial, USB 3.0 |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Workstation – Dell Precision Tower 7910 2x Xeon E5-2680 v4 nVidia M4000 8GB Windows 10 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Stocare | 2 TB, 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | DisplayPort, Serial, USB 3.0 |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell Optiplex 3060 Tower i7-9700 Windows 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (5)
- Desktop SFF (39)
- Mini Pc (60)
- Rackabil 1U (4)
- Rackabil 2U (5)
- Tower (57)
Procesor
- 12 x Xeon (2)
- 2 x Intel Xeon 16 Core (1)
- 2 x Xeon E5 (1)
- 2 x Xeon Gold (4)
- 2 x Xeon Platinum (4)
- 4 x Xeon (1)
- 2 x Intel 24 Core (2)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (2)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (1)
- 2 x Intel Xeon Ten Core (2)
- Core i3 (32)
- Core i5 (84)
- Core i7 (69)
- Core I9 (3)
- Intel Xeon 12 Core (1)
- Intel Xeon 14 Core (1)
- Intel Xeon Hexa Core (1)
Generatie Procesor
Memorie ram
- 0 GB max 1 TB (1)
- 128 GB ECC (1)
- 16 GB max 32 GB (35)
- 16 GB max 64 GB (13)
- 192 GB (2)
- 32 GB max 1 TB (7)
- 32 GB max 64 GB (5)
- 4 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 16 GB (12)
- 8 GB max 32 GB (88)
- 8 GB max 64 GB (23)
- 8 GB (2)
- 16 GB (8)
- 32 GB (5)
- 64 GB (7)
- 128 GB (1)
Memorie Tip
- DDR3 (17)
- DDR4 (172)
- DDR4 ECC (15)
- DDR4 ECC Unbuffered (3)
- DDR5 (4)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB (1)
- 1 TB SSD (14)
- 128 GB SSD (115)
- 2 TB (1)
- 2 TERA (1)
- 2 x 1.2 TB (2)
- 256 GB SSD (33)
- 256 SSD (1)
- 256GB SSD (2)
- 320 GB (1)
- 3TB (1)
- 512 GB SSD (31)
- 512 SSD (1)
- Alege lista (10)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1366x768 (1)
- 1680x1050 (2)
- 1920 x 1080 (6)
- 1920x1080 (26)
- 1920x1200 (4)
- 1920x1280 (1)
- 2560 x 1080 WQHD (2)
- 2560 x 1440 2K (1)
- 3840x2160 4K (1)
Tip Panel
- IPS (38)
- LED (50)
- TouchScreen (2)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (64)
- 2 x HDMI (1)
- 2 x RJ-45 (6)
- Bluetooth (4)
- boxe integrate (3)
- Casti Audio (3)
- Cititor carduri (32)
- Display Port (17)
- DisplayPort (90)
- DisplayPort out (1)
- DVI (5)
- e-SATA (1)
- HDMI (127)
- Hub USB (7)
- mini DisplayPort (6)
- Nespecificat (2)
- Port Serial (6)
- Retea (RJ-45) (178)
- Rj-45 (1)
- Serial (40)
- USB 2.0 (105)
- USB 3.0 (80)
- USB 3.1 (69)
- USB 3.2 (27)
- USB C (64)
- USB Type C (3)
- USB Type-C (32)
- VGA (32)
- Video Dedicata (4)
- Wi-Fi (36)
Sistem de operare
- Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro (1)
- Opt Win 11 Home/Pro (54)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (57)
- Win 10 Trial (7)
- Windows 11 Pro (3)
- Fara OS (13)
- Ubuntu (7)
- Windows 10 Pro (130)
- Windows 10 Pro (1)
Stare produs
- Grad A (222)
- Grad A- (3)
- Nou Open Box (1)
Garantie
- 1 An (20)
- 1 sau 3 ANI (59)
- 1, 2 sau 3 ANI (4)
- 1An (4)
- 3 Ani (2)
- 3ANI (136)




















