Afișez toate cele 2 rezultateSortat după cele mai recente
Articole vizualizate recent
Calculator All-in-One Lenovo ThinkCentre M93z
Prețul inițial a fost: 1.282 lei.949 leiPrețul curent este: 949 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 23 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
HP ProDesk 600 G4 SFF I7-9700
Prețul inițial a fost: 2.141 lei.1.545 leiPrețul curent este: 1.545 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Calculator – HP ProDesk 600 G5 SFF i7-9700
Prețul inițial a fost: 2.132 lei.1.585 leiPrețul curent este: 1.585 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7050 Micro Core i3-6100t win 10 pro
Prețul inițial a fost: 494 lei.459 leiPrețul curent este: 459 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkCentre M73 Tiny MiniPC i5
Prețul inițial a fost: 433 lei.399 leiPrețul curent este: 399 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Dell OptiPlex 5060 SFF i7-8700 Windows 10 Pro – Garantie 3 ani
Prețul inițial a fost: 1.520 lei.1.415 leiPrețul curent este: 1.415 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














