Monitoare refurbished de la Dell, Lenovo sau HP, care integrează monitorul și unitatea centrală într-un singur sistem compact. Potrivite pentru birou, acasă, aplicații office, internet sau multimedia, ocupând foarte puțin spațiu pe birou.
Articole vizualizate recent
Dell Precision 3630 MT i7-9700 nVidia GTX 745 2GB Windows 10 Pro 3 ani
Prețul inițial a fost: 2.513 lei.2.145 leiPrețul curent este: 2.145 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.0, USB 3.1, USB C |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5510 i7-10610U Windows 10/11 3 Ani Garantie
Prețul inițial a fost: 2.470 lei.2.015 leiPrețul curent este: 2.015 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Workstation HP Z6 G4 2 x Gold 6150 Quadro P620
Prețul inițial a fost: 8.034 lei.7.920 leiPrețul curent este: 7.920 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 18 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 18 Core – 36 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, mini DisplayPort, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation HP Z6 G4 Gold 5120 QUADRO P4000
Prețul inițial a fost: 6.400 lei.5.859 leiPrețul curent este: 5.859 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 14 Core – 28 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.2 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Lenovo M720q Tiny Core i3-8100t Windows 10 Pro
739 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
FUJITSU Q556/2 Mini PC Port Serial I7-6700t Win 10 pro
Prețul inițial a fost: 1.066 lei.885 leiPrețul curent este: 885 lei. TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |














