319 lei
Sub-total: 319 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
Dell Precision T7820 – 2x Xeon Gold 6140 – 64GB – 1TB SSD – RTX 4000 8GB
319 lei
Sub-total: 319 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Monitoare refurbished testate și verificate în service, ideale pentru birou, utilizare profesională sau acasă. În această categorie găsești monitoare refurbished de la branduri precum Dell, HP, Lenovo, Samsung sau LG, disponibile în diferite dimensiuni și rezoluții.
Monitor 22 inch LED LG 22MB65PM-B Widescreen 1680 x 1050p
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | LG |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Conectivitate | boxe integrate, DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor – Monitor – Dell P2214H 22inch
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | Display Port, DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
HP EliteDisplay S231d, 23 inci Full HD, Talpa Non Originala
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 23 inch |
| Marca | HP |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor LCD 22 inch Dell P2217
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3 Ani |
Lenovo ThinkVision LT2252p
399 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Lenovo |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor 24 inch DELL UltraSharp U2412M IPS
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor 24" DELL P2412H Led
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
HP EliteDisplay E243d 24 inci Full HD IPS
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | HP |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor – Dell P2417H 24 Inch
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
Monitor DELL U2515Hc LCD 25 inch – QHD 2K
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 25 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 2560 x 1440 2K |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Casti Audio, Display Port, HDMI, Hub USB |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3 Ani |
Monitor – Dell U2422H Gray LED IPS
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Hub USB |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
Monitor – Dell P2714H 27 Inch Full HD LED IPS
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 27 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor 27 inch Dell P2719H IPS Full HD
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 27 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Hub USB, USB C |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Monitor 27 inch Dell P2722H Panel IPS Grad A/ Nou Open box
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 27 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A, Nou Open Box |
| Garantie | 1 An |
Monitor – Dell P2422H Black LED IPS
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, USB C |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
Monitor 29 inch – LG 29UB67-B UltraWide – IPS – 2560×1080 – Boxe – Ergonomic
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 29 inch |
| Marca | LG |
| Rezoluție | 2560 x 1080 WQHD |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | 2 x HDMI, boxe integrate, Casti Audio, Display Port, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Rezolutie display
- 1680x1050 (2)
- 1920x1080 (9)
- 1920x1200 (1)
- 2560 x 1080 WQHD (2)
- 2560 x 1440 2K (1)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x HDMI (1)
- boxe integrate (3)
- Casti Audio (3)
- Display Port (14)
- DisplayPort out (1)
- DVI (5)
- HDMI (9)
- Hub USB (7)
- mini DisplayPort (1)
- USB C (2)
- VGA (11)
Stare produs
- Grad A (17)
- Nou Open Box (1)






















