Sine server rackabile pentru Dell PowerEdge, HP ProLiant și Lenovo. Kituri glisante 1U, 2U, 4U pentru montaj sigur în rack.
Sine pentru server utilizate pentru montarea serverelor în rack-uri standard. În această categorie găsești kituri de montare compatibile cu diferite modele de servere.
Aceste accesorii permit instalarea sigură și organizată a serverelor în infrastructuri IT profesionale.
Articole vizualizate recent
Server HP ProLiant DL380 G10 2 x Xeon 20 Core Gold 6138 12 x 3.5″/2.5″ Bay
5.015 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 800W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Workstation HP Z4 G4 Intel Xeon W-2145 NVidia Quadro M4000 8GB
Prețul inițial a fost: 4.980 lei.4.299 leiPrețul curent este: 4.299 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 11 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Monitor 29 inch Dell UltraSharp U2913WM UltraWide IPS 2560×1080
Prețul inițial a fost: 1.100 lei.1.009 leiPrețul curent este: 1.009 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 29 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 2560 x 1080 WQHD |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | boxe integrate, Casti Audio, Display Port, DisplayPort out, DVI, HDMI, mini DisplayPort, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Dell OptiPlex 7050 Micro Core i3-7100t win 10 pro
Prețul inițial a fost: 492 lei.469 leiPrețul curent este: 469 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7050 Micro Core i7-6700t Win 10 pro
1.089 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Workstation – Workstation HP Z4 G4 W-2225 RTX A2000
Prețul inițial a fost: 5.300 lei.4.849 leiPrețul curent este: 4.849 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 6 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 12 luni |
| Stare Produs | Grad A |












