Sine server rackabile pentru Dell PowerEdge, HP ProLiant și Lenovo. Kituri glisante 1U, 2U, 4U pentru montaj sigur în rack.
Sine pentru server utilizate pentru montarea serverelor în rack-uri standard. În această categorie găsești kituri de montare compatibile cu diferite modele de servere.
Aceste accesorii permit instalarea sigură și organizată a serverelor în infrastructuri IT profesionale.
Afișez singurul rezultat
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 5090 Micro i5-10500T
Prețul inițial a fost: 2.080 lei.1.769 leiPrețul curent este: 1.769 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell OptiPlex 3060 Micro i7-8700t Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 2.088 lei.1.595 leiPrețul curent este: 1.595 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
DELL Precision 3450 SFF i5-11500 Win 10/11Pro Garantie 3 Ani
Prețul inițial a fost: 2.780 lei.2.149 leiPrețul curent este: 2.149 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Server HP ProLiant DL360 G10 2 x Xeon Deca Core Gold 5215
2.975 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 30.25MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 500W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Workstation – Workstation HP Z4 G4 W-2125 P2200 5GB Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 3.890 lei.3.555 leiPrețul curent este: 3.555 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 5 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |












