Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
Dell Precision T7820 – 2x Xeon Gold 6140 – 64GB – 1TB SSD – RTX 4000 8GB
Svere tower potrivite pentru companii sau birouri care au nevoie de un server dedicat într-un format similar unui calculator desktop.
Aceste servere oferă performanță ridicată și sunt utilizate pentru aplicații business, stocare sau infrastructuri IT.
Server HP ProLiant ML30 G9 Tower E3-1270 v6
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower Pentium Gold G5400
1.979 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower E-2276G
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X500W |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant ML30 G10 Tower E-2144G
2.245 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X500W |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Dell PowerEdge T340 Xeon E-2124 Quad Core
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Procesor (CPU) | 4 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Tip Carcasa | Tower |
| Garantie | 1 An |
| Putere Sursa | 2X495W |
| OS: | Fara OS |
Server Lenovo ThinkSystem ST250 Hexa Core E-2276G 8 x 2.5 inch Bay
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X550W |
| Marca | Lenovo |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 12 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | nespecificat |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Dell PowerEdge T340 Xeon E-2246G
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Procesor (CPU) | 12 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Tip Carcasa | Tower |
| Garantie | 1 An |
| Putere Sursa | 2X495W |
| OS: | Fara OS |
Dell PowerEdge T340 Hexa Core E-2276G
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Procesor (CPU) | 12 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Tip Carcasa | Tower |
| Garantie | 1 An |
| Putere Sursa | 2X495W |
| OS: | Fara OS |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- Tower (8)
Generatie Procesor
- nespecificat (3)
- Xeon E (3)
- Xeon E3 (2)
Memorie ram
- 16 GB max 64 GB (8)
Memorie Tip
Capacitate Stocare SSD
- Alege lista (8)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x RJ-45 (3)
- Port Serial (3)
- USB 2.0 (5)
- USB 3.0 (5)
- VGA (8)
Sistem de operare
- Fara OS (8)
Stare produs
- Grad A (8)
Garantie
- 1 An (8)













