Noutăți9.965 lei Prețul inițial a fost: 9.965 lei.8.469 leiPrețul curent este: 8.469 lei. TVA Inclus7.495 lei Prețul inițial a fost: 7.495 lei.6.369 leiPrețul curent este: 6.369 lei. TVA Inclus1.655 lei Prețul inițial a fost: 1.655 lei.1.405 leiPrețul curent este: 1.405 lei. TVA Inclus2.595 lei Prețul inițial a fost: 2.595 lei.2.205 leiPrețul curent este: 2.205 lei. TVA Inclus3.395 lei Prețul inițial a fost: 3.395 lei.2.885 leiPrețul curent este: 2.885 lei. TVA Inclus4.179 lei Prețul inițial a fost: 4.179 lei.3.549 leiPrețul curent este: 3.549 lei. TVA Inclus3.120 lei Prețul inițial a fost: 3.120 lei.2.749 leiPrețul curent este: 2.749 lei. TVA Inclus2.090 lei Prețul inițial a fost: 2.090 lei.1.859 leiPrețul curent este: 1.859 lei. TVA Inclus
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Xeon Gold 6254 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
Workstation Lenovo ThinkStation P520 W-2145 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe NVIDIA Quadro P4000 8GB
Mini PC Dell OptiPlex 5070 i5-9500T
Workstation Lenovo ThinkPad P52s i7-8650U – 32GB DDR4 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P500 2GB
Workstation Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 i7-10610U 32GB DDR4 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P520 2GB
Workstation Dell Precision 7750 i7-10875H NVIDIA Quadro RTX 3000 6GB – 17.3 inch Full HD
Laptop 2 in 1 Microsoft Surface Book 3 i7-1065G7 15 inch Full HD Touchscreen – Windows 11 Pro
Laptop 2 in 1 Microsoft Surface Book 3 i7-1065G7 14 inch Full HD Touchscreen – Windows 11 Pro
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 2* Platinum 8160 24-Core 10 x 2.5" Bay (8 x NVMe U2 + 2 x SAS)
In Stoc
Cod produs:PB42734| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X750W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, U.2 NVMe |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
RAM: 32 max 1 TB • SSD: Alege lista • Gar: 1 An • OS: Fara OS
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 2* Platinum 8168 24-Core 8 x 2.5 inch
In Stoc
Cod produs:PB42694| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X750W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
RAM: 32 max 1 TB • SSD: Alege lista • Gar: 1 An • OS: Fara OS
Server Dell PowerEdge R740xd 28 x 2.5" 2 x Platinum 8168 24-Core
In Stoc
Cod produs:PB42612| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X1100W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, U.2 NVMe |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
RAM: 32 max 1 TB • SSD: Alege lista • Gar: 1 An • OS: Fara OS
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- Rackabil 1U (2)
- Rackabil 2U (1)
Marca
- Dell (3)
Procesor
Generatie Procesor
- Xeon Platinum (3)
Memorie ram
- 32 GB max 1 TB (3)
Memorie Tip
- DDR4 ECC (3)
Capacitate Stocare SSD
- Alege lista (3)
Porturi – Interfete I/O
- VGA (3)
Sistem de operare
- Fara OS (3)
Stare produs
- Grad A (3)
Garantie
- 1 An (3)









