219 lei
Sub-total: 219 lei
Adaugă 81 lei în coș și beneficiezi de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
Dell Precision T7820 – 2x Xeon Gold 6140 – 64GB – 1TB SSD – RTX 4000 8GB
219 lei
Sub-total: 219 lei
Adaugă 81 lei în coș și beneficiezi de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
HP ProBook 650 G8 i5-1135G7 Win 10/11 Pro Refurbished Garantie 3 Ani
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Precision 7550 i9-10885h Quadro RTX 3000 6GB
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core I9 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Nvidia Quadro RTX 3000 6GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Precision 5550 15.6 inch Hexa Core i7-10850H
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Placă video | Integrata |
| Conectivitate | Cititor carduri, USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Tableta DELL Latitude 7320 2 in 1 13 inch detachable keyboard Win 10/11 Pro Gar. 3 ANI
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2200 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Latitude 7520 i5-1145G7 15.6 Touch Screen
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED, TouchScreen |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T16 Gen1 i7-1270P 16 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 16 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP EliteBook 850 G7 i5-10210U 15.6 Full HD
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo X13 Yoga Gen 1 i5-10310U 13.3 inci Touchscreen IPS
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Tip Panou | IPS, LED, TouchScreen |
| Conectivitate | Cititor carduri, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo L15 Gen 2 i5-1135G7
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo X13 Gen 3 i7-1270P 13.3 inci FHD+ IPS
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | 2200 |
| Tip memorie | DDR5 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 i7-10610U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 Intel Core i5-10210U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Fujitsu LIFEBOOK E548 i5-8250U
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Latitude 5510 i7-10610U Windows 10/11 3 Ani Garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5420 Core i5-1135G7 win 10/11 3 ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Argintiu, Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell Latitude 5520 i5-1145G7 15.6 inch win 10/11 Pro 3 Ani garantie
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Generatie Procesor
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (28)
- 16 GB max 64 GB (5)
- 32 GB max 64 GB (2)
- 8 GB max 16 GB (2)
- 8 GB max 32 GB (19)
- 8 GB max 64 GB (1)
- 8 GB (3)
- 12 GB (1)
- 16 GB (15)
- 32 GB (3)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (4)
- 128 GB SSD (15)
- 256 GB SSD (38)
- 256GB SSD (2)
- 512 GB SSD (20)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1366x768 (1)
- 1920 x 1080 (1)
- 1920x1080 (36)
- 1920x1200 (3)
- 1920x1280 (1)
Tip Panel
- IPS (56)
- LED (76)
- TouchScreen (4)
Porturi – Interfete I/O
- Cititor carduri (67)
- Display Port (6)
- HDMI (71)
- mini DisplayPort (6)
- Mini HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (63)
- Rj-45 (1)
- USB 3.1 (1)
- USB Type-C (58)
- VGA (8)
- Video Dedicata (6)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (49)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (20)
- Win 10 Trial (6)
- Ubuntu (6)
- Windows 10 Pro (24)
Garantie
- 1 An (1)
- 1 sau 3 ANI (55)
- 3ANI (24)























