Noutăți1.995 lei Prețul inițial a fost: 1.995 lei.1.695 leiPrețul curent este: 1.695 lei. TVA Inclus9.366 lei Prețul inițial a fost: 9.366 lei.7.965 leiPrețul curent este: 7.965 lei. TVA Inclus9.965 lei Prețul inițial a fost: 9.965 lei.8.469 leiPrețul curent este: 8.469 lei. TVA Inclus7.495 lei Prețul inițial a fost: 7.495 lei.6.369 leiPrețul curent este: 6.369 lei. TVA Inclus1.655 lei Prețul inițial a fost: 1.655 lei.1.405 leiPrețul curent este: 1.405 lei. TVA Inclus2.595 lei Prețul inițial a fost: 2.595 lei.2.205 leiPrețul curent este: 2.205 lei. TVA Inclus3.395 lei Prețul inițial a fost: 3.395 lei.2.885 leiPrețul curent este: 2.885 lei. TVA Inclus4.179 lei Prețul inițial a fost: 4.179 lei.3.549 leiPrețul curent este: 3.549 lei. TVA Inclus
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC Dell OptiPlex 7090 i5-10500
Server 2U Dell PowerEdge R740xd – 2 x Xeon Platinum 8276 – 24 x U.2 NVMe
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Xeon Gold 6254 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
Workstation Lenovo ThinkStation P520 W-2145 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe NVIDIA Quadro P4000 8GB
Mini PC Dell OptiPlex 5070 i5-9500T
Workstation Lenovo ThinkPad P52s i7-8650U – 32GB DDR4 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P500 2GB
Workstation Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 i7-10610U 32GB DDR4 – 512GB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P520 2GB
Workstation Dell Precision 7750 i7-10875H NVIDIA Quadro RTX 3000 6GB – 17.3 inch Full HD
Dell Optiplex 5260 All in One i5-8500 win 10/11 Pro 3 ani
livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42554| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 3.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 128 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (1)
Marca
- Dell (1)
Diagonala
- 21.5 (1)
Procesor
- Core i5 (1)
Generatie Procesor
- Gen8 (1)
Memorie ram
- 8 GB max 32 GB (1)
Memorie Tip
- DDR4 (1)
Capacitate Stocare SSD
- 128 GB SSD (1)
Tip placa video
- Integrata (1)
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
Porturi – Interfete I/O
- DisplayPort (1)
- Retea (RJ-45) (1)
- USB 2.0 (1)
- USB 3.1 (1)
- USB C (1)
- Wi-Fi (1)
Sistem de operare
Stare produs
- Grad A (1)
Garantie
- 3ANI (1)








