Dell Optiplex 5260 All in One i5-8500 win 10/11 Pro 3 ani
Dell Optiplex 5260 All in One i5-8500 win 10/11 Pro 3 ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 3000 MHz Intel HEXA Core i5-8500 Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Diagonala:21.5 inch Monitor LED 21.5 inch Full HD Panel LED Backlight Rezolutie 1920 x 1080
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI
Conectivitate:Audio: 1x Combo
Display port: 1
Retea (RJ45): Da
USB 2.0: 2
USB 3.1: 3
USB Type-C: 1
M.2 2280 SATA / PCIe:1
Carcasa Model/Tip:ALL IN ONE
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 3.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z8 G4 2 x XEON Gold 6140 NVIDIA RTX 4000 8 GB w10/11 Gar3 ani
Prețul inițial a fost: 9.850 lei.8.489 leiPrețul curent este: 8.489 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 18 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 24.75 MB |
| Nuclee procesor | 18 Core – 36 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB max 256 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, DVI, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Windows 10 Pro, Optional Windows 11 Home/Pro |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.