Dell OptiPlex 3050 Micro Pc i7-6700t Win 10 Pro
Dell OptiPlex 3050 Micro Pc i7-6700t Win 10 Pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2800 MHz Intel QUAD Core i7-6700T Processor 8M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Display Port
2 x USB 2.0
2 x Audio
6 x USB 3.0
1 x RJ 45
1 x HDMI
Carcasa Model/Tip:Mini PC TINY
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 OEM
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Lungime 36 mm
Adancime 182 mm
Inaltime 178 mm
Greutate 1.1 Kg
*toate minipc-urile au alimentator inclus
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M900 Tiny i7-6700t Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 1.092 lei.789 leiPrețul curent este: 789 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Laptop – Dell Latitude 5590 15.6 inch i7-8650u Windows 10 Pro Garantie 3 Ani
Prețul inițial a fost: 2.230 lei.2.219 leiPrețul curent este: 2.219 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Sine Server Dell PowerEdge 2U R720 – R730 – XD – R520 – R740
Prețul inițial a fost: 485 lei.450 leiPrețul curent este: 450 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 1 An |



















Reviews
There are no reviews yet.