Noutăți1.450 lei Prețul inițial a fost: 1.450 lei.1.350 leiPrețul curent este: 1.350 lei. TVA Inclus1.490 lei Prețul inițial a fost: 1.490 lei.1.329 leiPrețul curent este: 1.329 lei. TVA Inclus1.650 lei Prețul inițial a fost: 1.650 lei.1.455 leiPrețul curent este: 1.455 lei. TVA Inclus4.620 lei Prețul inițial a fost: 4.620 lei.4.080 leiPrețul curent este: 4.080 lei. TVA Inclus3.790 lei Prețul inițial a fost: 3.790 lei.3.349 leiPrețul curent este: 3.349 lei. TVA Inclus4.940 lei Prețul inițial a fost: 4.940 lei.4.445 leiPrețul curent este: 4.445 lei. TVA Inclus3.690 lei Prețul inițial a fost: 3.690 lei.3.315 leiPrețul curent este: 3.315 lei. TVA Inclus5.120 lei Prețul inițial a fost: 5.120 lei.4.609 leiPrețul curent este: 4.609 lei. TVA Inclus
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Workstation Lenovo ThinkStation P500 – Xeon E5-2650 v3 – 32GB DDR4 – 512GB SSD – Quadro K2200 4GB
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5260 – i5-8500 Gen 8 21.5 inch Full HD Windowes 10 Pro
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5270 – i5-9500T Gen 9 21.5 inch Full HD Windows 11 pro
Workstation Dell Precision 3660 – i7-13700 Gen 13 – 32GB DDR5 Windows 11 Pro
Workstation Dell Precision 3660 – i7-12700 Gen 12 Windows 11 pro
Workstation Dell Precision 3640 – i7-10700K GTX 1050 Ti 4GB Windows 10 Pro
Workstation Dell Precision 3640 – Xeon W-1250 GTX 1050 Ti 4GB Windows 10 Pro
Workstation Dell Precision T3650 – i9-10900K
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5260 – i5-8500 Gen 8 21.5 inch Full HD Windowes 10 Pro
livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42712-2| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 GB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Display Port, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 256 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5270 – i5-9500T Gen 9 21.5 inch Full HD Windows 11 pro
livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42712-1| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Display Port, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 256 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro
Fujitsu ESPRIMO K558 All In One i5-9500T Win 10/11 pro 3 Ani garantie
livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42712| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | Bluetooth, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 128 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (3)
Procesor
- Core i5 (3)
Memorie ram
- 8 GB max 32 GB (3)
Memorie Tip
- DDR4 (3)
Capacitate Stocare SSD
- 128 GB SSD (1)
- 256 GB SSD (2)
Tip placa video
- Integrata (3)
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (3)
Porturi – Interfete I/O
- Bluetooth (1)
- Display Port (2)
- Retea (RJ-45) (3)
- USB 2.0 (3)
- USB 3.1 (1)
- USB 3.2 (2)
- Wi-Fi (3)
Sistem de operare
Stare produs
- Grad A (3)
Garantie
- 3ANI (3)





