1.298 lei
Sub-total: 1.298 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Workstation Lenovo ThinkStation P500 – Xeon E5-2650 v3 – 32GB DDR4 – 512GB SSD – Quadro K2200 4GB
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5260 – i5-8500 Gen 8 21.5 inch Full HD Windowes 10 Pro
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5270 – i5-9500T Gen 9 21.5 inch Full HD Windows 11 pro
Workstation Dell Precision 3660 – i7-13700 Gen 13 – 32GB DDR5 Windows 11 Pro
Workstation Dell Precision 3660 – i7-12700 Gen 12 Windows 11 pro
Workstation Dell Precision 3640 – i7-10700K GTX 1050 Ti 4GB Windows 10 Pro
Workstation Dell Precision 3640 – Xeon W-1250 GTX 1050 Ti 4GB Windows 10 Pro
Workstation Dell Precision T3650 – i9-10900K
1.298 lei
Sub-total: 1.298 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5260 – i5-8500 Gen 8 21.5 inch Full HD Windowes 10 Pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 GB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Display Port, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
All-in-One Refurbished – Dell OptiPlex 5270 – i5-9500T Gen 9 21.5 inch Full HD Windows 11 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Display Port, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Fujitsu ESPRIMO K558 All In One i5-9500T Win 10/11 pro 3 Ani garantie
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | Bluetooth, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (3)
Procesor
- Core i5 (3)
Memorie ram
- 8 GB max 32 GB (3)
Memorie Tip
- DDR4 (3)
Capacitate Stocare SSD
- 128 GB SSD (1)
- 256 GB SSD (2)
Tip placa video
- Integrata (3)
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (3)
Porturi – Interfete I/O
- Bluetooth (1)
- Display Port (2)
- Retea (RJ-45) (3)
- USB 2.0 (3)
- USB 3.1 (1)
- USB 3.2 (2)
- Wi-Fi (3)
Sistem de operare
Stare produs
- Grad A (3)
Garantie
- 3ANI (3)





