Noutăți5.300 lei Prețul inițial a fost: 5.300 lei.4.485 leiPrețul curent este: 4.485 lei. TVA Inclus3.980 lei Prețul inițial a fost: 3.980 lei.3.379 leiPrețul curent este: 3.379 lei. TVA Inclus5.320 lei Prețul inițial a fost: 5.320 lei.4.489 leiPrețul curent este: 4.489 lei. TVA Inclus4.200 lei Prețul inițial a fost: 4.200 lei.3.559 leiPrețul curent este: 3.559 lei. TVA Inclus1.550 lei Prețul inițial a fost: 1.550 lei.1.265 leiPrețul curent este: 1.265 lei. TVA Inclus2.530 lei Prețul inițial a fost: 2.530 lei.2.099 leiPrețul curent este: 2.099 lei. TVA Inclus1.995 lei Prețul inițial a fost: 1.995 lei.1.695 leiPrețul curent este: 1.695 lei. TVA Inclus4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.719 leiPrețul curent este: 3.719 lei. TVA Inclus
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Dell Precision 7560 i7-11850H 32GB 1TB NVME NVidia RTX A4000 8GB
HP ZBook Fury 15 G7 Hexa Core i7-10850H 32GB DDR4 NVidia Quadro RTX 3000 6GB
Dell Precision 5560 i7-11850H NVidia RTX A2000 4GB 32GB 15.6 inch 4K
Dell Precision 3630 MT i7-9700K RTX 2080 8GB
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen Elo 1515L 15 inch
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i5-8500T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A3000 6 GB
Lenovo ThinkCentre M80q TIO24 Gen 3 Tiny All In One i7-10700t Win 10/11Pro Gar 3 ani
livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB42662| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 128 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (1)
Marca
- Lenovo (1)
Diagonala
- 24 (1)
Procesor
- Core i7 (1)
Generatie Procesor
- Gen10 (1)
Memorie ram
- 8 GB max 32 GB (1)
Memorie Tip
- DDR4 (1)
Capacitate Stocare SSD
- 128 GB SSD (1)
Tip placa video
- Integrata (1)
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
Porturi – Interfete I/O
- DisplayPort (1)
- HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (1)
- USB 3.2 (1)
- USB C (1)
- Wi-Fi (1)
Sistem de operare
Stare produs
- Grad A (1)
Garantie
- 3ANI (1)
Articole vizualizate recent
Produsul nu există în lista de dorințe!







