Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Dell OptiPlex 7070 Micro i5-8500 – 16GB – 256GB NVMe
Lenovo ThinkCentre M720q – i5-8400T – 8GB – 256GB SSD
HP EliteDesk 800 G2 USFF – i5-6500T – 8GB RAM – 256GB SSD
Dell Precision 5570 i9-12900H DDR5 RTX A2000 8GB Display 4K
Lenovo ThinkPad X390 i5-8265U 13.3 inch Full HD
Sine Server Dell PowerEdge 2U R720 – R730 – XD – R520 – R740
Dell Precision 7820 2 x Xeon Silver 4114 – 20 Core / 40 Thread – 64GB ECC – 4TB – Quadro M4000 – Windows 11 Pro
Dell Precision 7820 2 x Gold 5120 96GB DRR4 ECC Quadro K1200 Windows 11 pro
Lenovo ThinkPad X390 i5-8265U 13.3 inch Full HD
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP ProBook 850 G8 i5-1135G7 15.6 FHD IPS Touchscreen
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400, 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED, TouchScreen |
| Placă video | Integrata |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP EliteBook 450 G10 i7-1355U
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen13 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1200, 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP ZBook Fury 15 G7 i7-10850H
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Placă video | Integrata |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Mini HDMI, Retea (RJ-45), Video Dedicata |
| Culoare | Argintiu, Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 Intel Core i5-10210U Touch Screen
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED, TouchScreen |
| Conectivitate | HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad L15 G1 AMD Ryzen 7 Pro 4750U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen 7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo THINKPAD T590 15.6 inch i7-8665U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP ProBook 850 G8 i5-1135G7 15.6 FHD IPS
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2400, 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Placă video | Integrata |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo T14 Gen 3 Intel i5-1245U 1920 x 1200p
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1200, 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 Intel Core i5-10210U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T14 G1 i7-10510U Touchscreen
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 i5-1145G7
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP Zbook 15 G6 Hexa Core i7-9850H NVidia Quadro T2000 4GB
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T2000 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad P53 i7-9850H T1000 4GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T1000 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Latitude 5510 i5-10210U
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Argintiu, Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Procesor
- AMD Ryzen 7 (1)
- Core i5 (17)
- Core i7 (6)
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (14)
- 32 GB max 64 GB (3)
- 8 GB (2)
- 12 GB (1)
- 16 GB (4)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (2)
- 256 GB SSD (18)
- 512 GB SSD (4)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
- 1920x1080 (11)
- 1920x1200 (1)
Tip Panel
- IPS (14)
- LED (21)
- TouchScreen (2)
Porturi – Interfete I/O
- Cititor carduri (18)
- Display Port (2)
- HDMI (24)
- mini DisplayPort (1)
- Mini HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (19)
- USB 3.1 (1)
- USB Type-C (22)
- Video Dedicata (3)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (22)
- Win 10 Trial (2)
- Ubuntu (2)
Camera Web
- Da (24)
Garantie
- 1 sau 3 ANI (24)



















