Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
Laptop – Lenovo ThinkPad T580 i7-8650U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T580 i5-8250U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T480s core i5-8350u Touchscreen
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T560 i5-6200u
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Laptop – Lenovo ThinkPad T470s i5-6300U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Laptop – Lenovo ThinkPad P51 i7-7820HQ
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2700, 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro M2200 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Procesor
- AMD Ryzen 7 (1)
- Core i5 (19)
- Core i7 (18)
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (18)
- 16 GB max 64 GB (2)
- 32 GB max 64 GB (7)
- 8 GB max 32 GB (2)
- 8 GB (2)
- 12 GB (1)
- 16 GB (6)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (1)
- 256 GB SSD (21)
- 512 GB SSD (16)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
- 1920x1080 (18)
- 1920x1200 (1)
- 3840x2160 4K (1)
Tip Panel
- IPS (26)
- LED (35)
- TouchScreen (2)
Porturi – Interfete I/O
- Cititor carduri (30)
- Display Port (2)
- HDMI (38)
- mini DisplayPort (6)
- Mini HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (30)
- USB 3.1 (1)
- USB Type-C (32)
- Video Dedicata (7)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (35)
- Win 10 Trial (2)
- Ubuntu (2)
Camera Web
- Da (36)
Garantie
- 1 sau 3 ANI (38)
Articole vizualizate recent
Laptop – Lenovo ThinkPad P52 i7-8850H Quadro P2000 4GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T2000 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |














