Laptop – Lenovo ThinkPad T14s G1 i7-10510U
Laptop – Lenovo ThinkPad T14s G1 i7-10510U. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 1800 MHz Intel QUAD Core i7-10510U Processor 8M Cache, up to 4.90 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256/512GB SSD NVME sau vezi upgrade
Diagonala:14-inch LED- backlit Anti-Glare Full HD 1920×1080
Placa Video:Intel?? UHD Graphics for 10th Gen Intel?? Processors
Retea:WIFI 802.11 a/b/g/n Bluetooth 5.2
Conectivitate:2 x USB 3.2
1 x HDMI Port
1 x RJ-45
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Alimentare:
Tip baterie Li-Ion
Putere acumulator 45/65 Whr
Alte caracteristici
Dimensiuni: 329 x 226 x 17 mm
Greutate: 1,350 kg
Culoare: Black
TASTATURA QWERTY US
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Placa Video nVidia RTX 3080 TI 12GB 384 bit GDDR6
Prețul inițial a fost: 4.349 lei.3.479 leiPrețul curent este: 3.479 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 12 GB |
| Garantie | 1 An |




















Reviews
There are no reviews yet.