Alimentator HP 135 Watt 19v 7.1a pin
Alimentator HP 135 Watt 19v 7.1a pin. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Conectivitate:Alimentator HP 135 Watt 19v/7.1a pin
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|
Articole vizualizate recent
Placa Video NVidia Quadro P2000 5GB GDDR5 160-bit
Prețul inițial a fost: 1.056 lei.739 leiPrețul curent este: 739 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 5 GB |
| Garantie | 1 An |
Dell PowerEdge T340 Hexa Core E-2276G
Prețul inițial a fost: 4.200 lei.3.099 leiPrețul curent este: 3.099 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Procesor (CPU) | 12 x Xeon |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Tip Carcasa | Tower |
| Garantie | 1 An |
| Putere Sursa | 2X495W |
| OS: | Fara OS |
HP ProDesk 600 G5 Tower i5-8500 Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 1.194 lei.1.015 leiPrețul curent este: 1.015 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.