Alimentator HP 150W 19.5v 7.7a pin round
154 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
Alimentator HP 150W 19.5v 7.7a pin round. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
Stoc epuizat
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Conectivitate:Alimentator HP 150W 19.5v 7.7a pin round, Original
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|
Articole vizualizate recent
HP ProDesk 400 G4 Mini PC i5-8500T Win10pro
Prețul inițial a fost: 1.105 lei.939 leiPrețul curent este: 939 lei. TVA Inclus In Stoc
Cod produs:PB42228| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, VGA |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 128 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro















Reviews
There are no reviews yet.