Alimentator HP 230 Watt 19.5v 11.8A pin Original
218 lei TVA Inclus
In Stoc
Alimentator HP 230 Watt 19.5v 11.8A pin Original. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
In Stoc
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Conectivitate:Alimentator HP 230 Watt 19.5v 11.8A pin Original
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 3040 Micro PC i7-6700t Win 10 Pro
Prețul inițial a fost: 1.019 lei.819 leiPrețul curent este: 819 lei. TVA Inclus In Stoc
Cod produs:PB41805| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 16 • SSD: 128 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Windows 10 Pro















Reviews
There are no reviews yet.