Alimentator Lenovo 240W 20v/11.5A square
171 lei TVA Inclus
In Stoc
Alimentator Lenovo 240W 20v/11.5A square. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
In Stoc
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Conectivitate:Alimentator Lenovo 230 Watt 20V/11.5A Square, mufa dreptunghiulara
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|
Articole vizualizate recent
HP ProDesk 600 G6 SFF i5-10500
Prețul inițial a fost: 2.058 lei.1.725 leiPrețul curent este: 1.725 lei. TVA Inclus In Stoc
Cod produs:PB42487-1| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
RAM: 16 max 64 • SSD: 256 • Video: Integrata • Gar: 1 sau 3 ANI • OS: Opt Win 11 Home/Pro















Reviews
There are no reviews yet.