All In One – Dell OptiPlex 9010 Quad Core
All In One – Dell OptiPlex 9010 Quad Core. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2900 MHz Intel QUAD Core i5-3470S Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD sau 1 TB HDD
Diagonala (Inch):23 inch
Diagonala:21.5 inch WLED Backlight 1920 x 1080 Full HD
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Retea:Gigabit Ethernet Intel 82579LM – 10/100/1000Mbps
Conectivitate:4 x USB 3.0
4 x USB 2.0
1 x HDMI
1 x VGA
1 x RJ-45
2 x PS2
3 x Audio
Carcasa Model/Tip:ALL IN ONE
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni: (H x W x D) (38.6 x 57.4 x 6.8)
Webcam
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 23 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Articole vizualizate recent
All In One – Dell OptiPlex 9010 Quad Core
Prețul inițial a fost: 917 lei.789 leiPrețul curent este: 789 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 23 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Placa Video Lenovo RTX 2070 Super 8GB 256 biti
Prețul inițial a fost: 1.599 lei.1.499 leiPrețul curent este: 1.499 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia Lenovo |
| Capacitate Video GB | 8 GB |
| Garantie | 1 An |


















Reviews
There are no reviews yet.