Apple iMac A1419 27" 5K All In One Radeon Pro 570 4GB, Space Grey
Apple iMac A1419 27″ 5K All In One Radeon Pro 570 4GB, Space Grey. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3400 MHz Intel QUAD Core i5-7500 Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4
Unitate Stocare::1 TB HDD + 28GB SSD
Diagonala (Inch):27
Diagonala:27 inci 5K Panel Retina IPS 5120 x 2880p
Placa Video:Radeon Pro 570 4GB, Space Grey,
Retea:Gigabit Ethernet, Bluetooth, WIFI
Conectivitate:1 x Rj-45 Gigabit
4 x USB 3.0
2 x ThunderBolt 3 (1 x Combo Mini DisplayPort cu suport pentru VGA, DVI))
1 x Audio
Carcasa Model/Tip:ALL IN ONE
Sunet:HD Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Greutate: 9.54 Kg
Dimensiuni: 51.6x65x20.3 cm
Webcam: DA
CULOARE- Space Grey
detalii producator pentru 5K Retina
Informatii suplimentare
| Marca | Apple |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6, Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 27 |
| Rezoluție | 5120 x 2880 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Bluetooth, Retea (RJ-45), USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | macOS |





















Reviews
There are no reviews yet.