Calculator – All in One Dell Optiplex 3240
Calculator – All in One Dell Optiplex 3240. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8GB DDR3L
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Diagonala (Inch):21.5
Diagonala:21.5 inch WLED Backlight 1920 x 1080 Full HD IPS
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:4 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 x HDMI
1 x Display Port
1 x RJ-45
1 x Audio
Carcasa Model/Tip:ALL IN ONE
Sunet:Realtek ALC3228
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.