Calculator – Dell OptiPlex 5060 Tower Core i5 Gen8 win10/11 Gar 3 Ani
Calculator – Dell OptiPlex 5060 Tower Core i5 Gen8 win10/11 Gar 3 Ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor: 6 x 3000 MHz Intel HEXA Core i5-8500 Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz
Memorie RAM: 8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare:: 128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video: Intel UHD Graphics 630
Retea: Gigabit Ethernet
Conectivitate:
1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C
5 x USB 3.1 Gen Type-A (unul fata, patru sapate)
4 x USB 2.0 (doua fata, doua spate)
1 x RJ-45
2 x DisplaysPort 1.2
1 x conector audio universal
1 x linie de iesire
Carcasa Model/Tip: TOWER
Sunet: High Definition Audio
Operating System: Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului: Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.