Calculator – Dell Optiplex 380 Sff
Calculator – Dell Optiplex 380 Sff. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Core 2 Duo Processor E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel GMA X4500 Dynamic Video Memory Technology 5.0
Unitate optica:DVD
Retea:Integrated Gigabit Ethernet 10/100/1000
Conectivitate:8 USB 2.0 porturi, 2 fata, 6 spate
1 RJ-45
1 VGA
1 Serial
1 Parallel
2 Line-in (stereo/microphone)
2 Line-out (headphone/speaker)
Dimensiuni: (31.4 x 9.3 x 34.0) cm
Greutate: 7 Kg
Number of Bays:
1 internal 3.5″
1 external 3.5″ (slimline)
1 external 5.25″ (slimline)
1 low-profile PCIe x16
1 low-profile PCI
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Calculatorul include soft gratuit ubuntu(linux), se poate opta pentru licenta windows (vezi upgrade)
Oferim suport pentru drivere; Garantia se acorda pe componente; Sistemul nu se sigileaza.
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.