Calculator – DELL OptiPlex 5000 Micro Form Factor Mini PC MFF
Calculator – DELL OptiPlex 5000 Micro Form Factor Mini PC MFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 2000 MHz Intel HAXA Core i5-12500T Processor 18M Cache, up to 4.40 GHz
Memorie RAM:16GB DDR4 vezi upgrade MAX 64
Unitate Stocare::512GB SSD
Placa Video:Intel???? UHD Graphics 770
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI, Bluetooth
Conectivitate:Spate:
4 x USB 3.0
2 x Display Port
1 x Retea Ethernet (RJ-45)
1 x Audio
Fata:
1 x Combo Audio
1 x USB 3.1
1 x USB Type C
Carcasa Model/Tip:Micro PC
Sunet:HD Audio 7.1
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Tip: Micro
Dimensiune: 18.2 x 17.8 x 3.6 cm
Greutate:940 g
PFC: Activ
LAN 10/100/1000 Mbps
Wireless 802.11ax (2×2)
Bluetooth 5.2
Chipset Intel Q670
Slot:
M.2 1x M.2 for storage
1x M.2 for wireless
Sursa 130 W (externa)
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | Bluetooth, DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.