Dell OptiPlex 5040 Tower Core I5-6600
Dell OptiPlex 5040 Tower Core I5-6600. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3300 MHz Intel QUAD Core i5-6600 Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR4 vezi upgrade
Tip Memorie:1049 25
Unitate Stocare::256GB SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:3 x Jack Audio
1 x Retea (RJ45)
1 x Serial port (DB9)
4 x USB 2.0
6 x USB 3.0
2 x Display port
1 x HDMI
2 x PS/2
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:HD Audio
Operating System:Windows 10 PRO OEM
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Putere sursa (W): 180
*toate minipc-urile au alimentator inclus
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 3070 Micro PC i5-9500t
Prețul inițial a fost: 1.630 lei.1.385 leiPrețul curent este: 1.385 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1 |
| Tip stocare | nvme |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Calculator GIGABYTE BRIX Intel Core i5-4200u
Prețul inițial a fost: 560 lei.550 leiPrețul curent este: 550 lei. TVA Inclus| Marca | Brix |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 512 SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Lenovo ThinkCentre M73 Tiny MiniPC i5
Prețul inițial a fost: 433 lei.390 leiPrețul curent este: 390 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |



















Reviews
There are no reviews yet.