Calculator – Dell OptiPlex 7010 SFF I5
Calculator – Dell OptiPlex 7010 SFF I5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-3470 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Video Intel HD Graphics 2500
Unitate optica:DVD
Retea:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate:6 x USB 2.0
4 x USB 3.0
1 x VGA
1 x RJ-45
1 x Port serial
2 x Display port
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Home MAR Refurbished optional upgrade la Windows 10 pro + 70 lei Garantie 3 ani la produs
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Culoare Negru
Dimensiuni 360 x 102 x 410 mm
Greutate 3.3 Kg
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 2-3 Ani |
















Reviews
There are no reviews yet.