Calculator – Dell OptiPlex 7020 MT Intel Core i5
Calculator – Dell OptiPlex 7020 MT Intel Core i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 4000 MHz Intel Core i7-4790K Processor 8M Cache, up to 4.40 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4600
Unitate optica:DVDRW
Retea:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate:4 x USB 3.0,
6 x USB 2.0,
1 x Lan,
1 x VGA,
2 x DisplayPort,
1 x Serial,
2 x PS/2
Carcasa Model/Tip:Tower
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Latime- 17.5 cm
Adancime- 41.7 cm
Inaltime- 36 cm
Greutate- 9.4 kg
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Monitor ELO ET1515L Touchscreen 15 inch
Prețul inițial a fost: 852 lei.639 leiPrețul curent este: 639 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Elo |
| Rezoluție | 1024×768 |
| Tip Panou | LCD, TouchScreen |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| Diagonala Ecran | 15 inch |

















Reviews
There are no reviews yet.