Calculator – Dell OptiPlex 7070 Micro PC i5-9500
Calculator – Dell OptiPlex 7070 Micro PC i5-9500. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 3000 MHz Intel HEXA Core i5-9500 Processor 9M Cache, up to 4.40 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ-45
2 x DisplayPort
1 x Audio Combo
1 x USB Type C
5 x USB 3.1
1 x Line Out
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni:: 18,2/17,8/3,6 cm
Greutate: 1,18 kg
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |














Reviews
There are no reviews yet.