Calculator DELL OptiPlex 755
Calculator DELL OptiPlex 755. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2830 MHz Intel Core Duo Processor E8300 (6M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB)
Memorie RAM:2 GB RAM DDR2 (optional 3 sau 4 GB GB)
Unitate Stocare::160 GB 320GB, 500 Gb sau 128 SSD
Placa Video:INTEL GMA 3100 384 MB
Unitate optica:DVD-ROM
Retea:Gigabit Ethernet LAN solution 10/100/1000
Conectivitate:1: – Stereo in, stereo out (back) & stereo out (front), headphone
2: – RJ-45 network port
3: – 8 USB 2.0 ports, 2 front, 6 back
4: – 1 VGA Port
5: – 1 serial
6: – 1 paralel
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Calculatorul include soft gratuit ubuntu(linux), se poate opta pentru licenta windows (vezi upgrade)
Oferim suport pentru drivere; Garantia se acorda pe componente; Sistemul nu se sigileaza.
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Tip Carcasa | Desktop |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Laptop – Dell Vostro 5590 i5-10210U
Prețul inițial a fost: 2.067 lei.1.695 leiPrețul curent este: 1.695 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.