Calculator Dell OptiPlex 790 DT
Calculator Dell OptiPlex 790 DT. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel QUAD Core i5-2400 Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Inte HD Graphics 2000
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet 10/100/1000
Conectivitate:Porturi:
1 x RJ45
10 x USB 2.0 (4 pe fata + 6 pe spate)
2 x PS2
1 x DisplayPort
1 x Serial
1 x VGA
4 x Audio (2 pe fata + 2 pe spate)
Sloturi PCI:
1 x PCIe x1
1 x PCIe x16
1 x PCIe x16 (wired x4)
1 x PCI
Carcasa Model/Tip:Desktop DT
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.