Calculator – Fujitsu ESPRIMO C5731 (calculator mic)
Calculator – Fujitsu ESPRIMO C5731 (calculator mic). Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Core2 Duo Processor E8400 6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB
Alege Model Procesor:Intel Core 2 Duo
Memorie RAM:2 GB DDR2 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::160 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Video Integrat Intel GMA 4500 256MB share
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45 Gigabit
9 x USB
2 x PS2
1 x VGA
1 x DVI
2 x Serial
Carcasa Model/Tip:DESTOP SFF
Sunet:Realtek ALC663
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Calculator in dimensiuni reduse, ideal pentru birouri, POS-uri impeuna cu un monitor touch, foarte silentios, foarte stabil
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 80 GB SSD |
| Tip Carcasa | Desktop SFF, Desktop USFF |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |














Reviews
There are no reviews yet.