Calculator Fujitsu ESPRIMO E700 Desktop
Calculator Fujitsu ESPRIMO E700 Desktop. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3300 Intel Core i3-2120 Processor (3M Cache, 3.30 GHz)
Alege Model Procesor:Intel Core i3
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 Dynamic Video Memory Technology
Unitate optica:DVD-ROM
Retea:Gigabit Ethernet 10/100/1000 MBit/s Intel 82579 V
Conectivitate:- 1 x RJ45 10/100/1000 MBit/s Intel???? 82579 V
– 2 x PCI Express
– 1 x PCI
– 1 x Mini PCI Express
– 12 x USB
– 2 x PS2
– 1 x DisplayPort
– 1 x DVI
– 1 x Serial (RS-232)
Audio:
– 1 x audio line-in,
– 1 x audio line-in / microphone,
– 1 x audio line-out,
– 1 x front audio microphone,
– 1 x front audio headphone
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:Integrated – 5.1 channel surround
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Fabricat in Germania
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Serial, USB 2.0 |
| Tip Carcasa | Desktop |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Laptop – Lenovo ThinkPad T14s G1 I7-10510U
Prețul inițial a fost: 2.349 lei.1.995 leiPrețul curent este: 1.995 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.