Calculator – Fujitsu Esprimo P400
Calculator – Fujitsu Esprimo P400. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel Core i5-2400 Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 1TB, 2TB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 Dynamic Video Memory Technology 1759 MB Share
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:Sloturi:
– 1 x PCI Express 2.0 x16
– 2 x PCI Express x1
Porturi:
– 1 x audio line-in/microphone
– 1 x audio line-out
– 1 x microphone ( 1 in front )
– 1 x headphones ( 1 in front )
– 6 x USB 2.0 ( 2 front, 4 rear )
– 1 x VGA
– 1 x DVI-D
– 1 x PS/2 mouse
– 1 x PS/2 keyboard
– 1 x LAN (Gigabit Ethernet)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Audio High definition Realtek ALC663
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Latime: 17.5 cm
Adancime: 42.5 cm
Lungime: 35.3 cm
Greutate: 9 kg
Cablu Alimentare
Calculatorul nu include soft gratuit ubuntu(linux), se poate opta pentru licenta windows (vezi upgrade)
Oferim suport pentru drivere; Garantia se acorda pe componente; Sistemul nu se sigileaza.
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.