Calculator Fujitsu Siemens P5731
Calculator Fujitsu Siemens P5731. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Core 2 Duo Processor E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)
Alege Model Procesor:Intel Core 2 Duo
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:intel GMA 4500 1759 MB share
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Ethernet
Conectivitate:Interfaces:
audio: line-in 1
audio: line-in / microphone 1
audio: line-out 1
usb 2.0 total 12
usb front 2
usb rear 6
usb internal 4, thereof 2 optional rear
vga 1
DvI optional
serial (Rs-232) 1 (9pi, 16 byte FiFO, 16550 compatible)
Mouse / keyboard (Ps/2) 2
ethernet (RJ-45) 1
Parallel optional (25pin with EPP and ECP)
Slots:
PcI-express 2.0 x16 1 x (230 mm) Flexyslot
PcI-express x4 (mech. x8) 1 x (230 mm) full height
PcI (32-bit / 33 Mhz) 2 x (170 / 315 mm) full height
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.