Calculator – HP Compaq 6200 Pro Desktop
Calculator – HP Compaq 6200 Pro Desktop. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel QUAD Core i5-2400 Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Video Intel HD Graphics 3000
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:- 10 x USB 2.0
– 1 x serial (optional)
– 1 x PS/2 keyboard
– 1 x PS/2 mouse
– 1 x DisplayPort
– 1 x VGA
– 1 x DVI
– 1 x microphone/headphone jack
– 1 x line in
-1 x line out
– 1 x eSATA (optional)
– 1 x RJ-45
Carcasa Model/Tip:Desktop
Sunet:Realtek ALC261 5.1 High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB, 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, e-SATA, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Sistem POS NOU 15 inci AiO-1580 i5-4200U 2 x Serial, HDMI, Wireless
Prețul inițial a fost: 2.844 lei.2.275 leiPrețul curent este: 2.275 lei. TVA Inclus| Marca | NULL |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 15 inch |
| Conectivitate | Bluetooth, HDMI, Port Serial, Retea (RJ-45), S-Video, USB 2.0, Wi-Fi |
| Placă video | Integrata |
| Rezoluție | 1024×768 |
| Tip Carcasa | POS All In One |
| OS: | Ubuntu, Windows 10 Trial |
| Garantie | 1 An |
















Reviews
There are no reviews yet.