HP EliteDesk 800 G3 Tower i7-7700 Windows 10 pro
HP EliteDesk 800 G3 Tower i7-7700 Windows 10 pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3600 MHz Intel QUAD Core i7-7700 Processor 8M Cache, up to 4.20 GHz
Memorie RAM:32 GB DDR4
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
1 x USB Type C
6 x USB 3.1
4 x USB 2.0
2 x DisplayPort
1 x Serial
3 x Audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni: 154mm x 369mm x 365mm
Forma carcasa: Tower
Greutate (Kg): 9.86
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |















Reviews
There are no reviews yet.