Calculator – Lenovo M720q TINY
Calculator – Lenovo M720q TINY. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 1700 Mhz Intel HEXA Core i5-8400T Processor 9M Cache, up to 3.30 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Sloturi onboard:
1 x M.2 WiFi
1 x M.2 Connector
1 x PCIe 3.0 x16 (x8 mode)
Porturi Back panel:
1 x Casti/Microfon
1 x Microfon
1 x DisplayPort
1 x USB Type C
1 x RJ 45
1 x HDMI
1 x VGA (port optional, intreaba personal de existenta)
2 x USB 3.1 Gen 1
2 x USB 3.1 Gen 2
Retea: 10/100/1000
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional
Disponibilitate:Mini PC TINY
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Culoare: Negru
Dimensiuni: 179mm x 36.5mm x 182.9mm
Forma carcasa: Tiny
Greutate (Kg): 1.3
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.