Dell Latitude 9430 i7-1265U
Dell Latitude 9430 i7-1265U. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8+2 Core 8 x 1.30GHz (eficienta) 2 x 1.80GHz (performanta) Intel 10 Core i7-1265U Processor 12M Cache, up to 4.80 GHz
Memorie RAM:32 GB LPDDR5
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe
Diagonala:14 inci Full HD+ LBL (Low Blue Light) Anti-Glare (1920 x 1200p)
Placa Video:Intel Iris Xe Graphics
Retea:WIFI, Bluetooth
Conectivitate:1 x USB 3.1 (1 x Power Share),
2 x ThunderBolt 4/DisplayPort/USB 4/Power Delivery,
1 x HDMI,
1 x Audio,
microSD Card Reader
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A-(minus) , pot prezenta un punct alb sau o zgarietura fina pe display. Nu putem furniza poze suplimentare intrucat nu sunt atat de vizibile.
Altele:Tastatura: QWERTY DK Danemarca Iluminata
detalii producator
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1400, 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Articole vizualizate recent
Dell 3070 Tower i7 Gen8 win10/11 garantie 3 ani
Prețul inițial a fost: 1.738 lei.1.545 leiPrețul curent este: 1.545 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Workstation – HP Z2 G4 Tower i7-8700 RTX 2070 8GB
Prețul inițial a fost: 3.985 lei.3.385 leiPrețul curent este: 3.385 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.