Dell OptiPlex 3040 Micro PC i5-6500t win 10 pro
Dell OptiPlex 3040 Micro PC i5-6500t win 10 pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor: 4 x 2500 MHz Intel QUAD Core i5-6500T Processor 6M Cache, up to 3.10 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR3 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video: Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Sloturi PCI:
1 x M.2 (22x30mm) (Wireless only)
Porturi:
6 USB:
4 x 3.0 (2 fata/2 spate)
2 x 2.0 (2 spate);
1 x RJ-45;
1 x HDMI 1.4;
1 x Display Port 1.2;
1 x UAJ (front);
1 x Line-out (front)
1 x VGA
Carcasa Model/Tip:Micro PC
Sunet:Realtek ALC269Q High Definition
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni: 18.2 x 3.6 x 17.8 (cm)
Greutate: 1.28KG
Sursa externa: 65W
*toate minipc-urile au alimentator inclus
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.