Dell OptiPlex 3040 SFF i3-6100 Windows 10 pro
Dell OptiPlex 3040 SFF i3-6100 Windows 10 pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3700 MHz Intel DUAL Core i3-6100 Processor 3M Cache, 3.70 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x DISPLAY PORT
1 x HDMI
2 x PS/2
4 x USB 2.0
6 x USB 3.0
1 x LAN (RJ-45)
2 x AUDIO
1 x SERIAL
Carcasa Model/Tip:TOWER
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:CULOARE: Negru
DIMENSIUNI (L x l x H): 274mm x 154mm x 350mm
GREUTATE: 8 kg
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 3040 SFF i3-6100 Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 532 lei.409 leiPrețul curent este: 409 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
HP ProDesk 600 G5 SFF i5-8500 win 3Ani Garantie
Prețul inițial a fost: 1.331 lei.1.099 leiPrețul curent este: 1.099 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.