Dell OptiPlex 7010 MFF Mini PC i5-13500T Win 10/11Pro Garantie 3 Ani
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:20 X Threads 8 x Efficient-cores 1200 MHz; 6 x Performance-cores 1600 MHz Intel 14 Core i5-13500T Processor 24M Cache, up to 4.60 GHz Max Turbo Frequency 4.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel?? UHD Graphics 770
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x USB 2.0
2 x USB 3.2 Type A Gen 1
1 x RJ-45
1 x HDMI
1 x DisplayPort
Sunet:HD Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni si greutate
Latime: 153,92 mm
Adancime: 292,10 mm
Inaltime: 324,39 mm
Volum: 1,2 l
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen13 |
| Nuclee procesor | 8+6 Core – 20 Tread |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.