Dell Optiplex 7040 Micro PC i7-6700t win 10 pro
Dell Optiplex 7040 Micro PC i7-6700t win 10 pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2800 MHz Intel QUAD Core i7-6700T Processor 8M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x DISPLAY PORT
1 x HDMI
6 x USB 3.0
1 x LAN (RJ-45)
2 x AUDIO
1 x Serial or Video port* USB 3.0 ports DP HDMI (optional)
Carcasa Model/Tip:Micro PC
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare:
Negru
Dimensiuni: 182mm x 178mm x 36mm
Forma carcasa: MICRO PC
Greutate (Kg): 1.41
*toate minipc-urile au alimentator inclus
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.