Dell OptiPlex 7080 Mini PC i5-10500T win 10/11 Pro Gar. 3 Ani
Dell OptiPlex 7080 Mini PC i5-10500T win 10/11 Pro Gar. 3 Ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 2300 MHz Intel HEXACore i5-10500T Processor 12M Cache, up to 3.80 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Fata:
2 x USB 3.2 Gen
1 x USB Type-C
1 x Jack casti
1 x Jack microfon
Spate:
2 x Display Port
1 x RJ-45 LAN
4 x USB 3.2 Gen 2
Carcasa Model/Tip:Mini PC TINY
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Dimensiune: 18.3 x 17.8 x 3.6 cm
Greutate: 1.3 kg
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.