Dell OptiPlex 7080 SFF i5-10500
Dell OptiPlex 7080 SFF i5-10500. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3100 MHZ Intel HEXA Core i5-10500 Processor 12M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps (spate)
1 x USB 2.0 port with PowerShare (fata)
1 x USB 3.2 Gen 1 port (fata)
1 x USB 2.0 port (fata)
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C port (fata)
2 x USB 2.0 ports with Smart Power On (spate)
1 x Universal Audio Jack (fata)
1 x Line-out audio port with re-tasking to Line-in(spate)
2 x DisplayPort 1.4 ports (spate)
1x VGA Port/DisplayPort 1.4 Port/HDMI 2.0b Port/ USB 3.2 Gen2 Type-C Port with Alt-mode (optional depinde de lot)
1 x Serial
2 x PS2
? Three USB 3.2 Gen 1 Type-A port (rear)
? One USB 3.2 Gen 2 Type-A ports (rear)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card
1 x M.2 2230 slot for solid-state drive
1 x M.2 2230/2280 slot for SSD/Intel Optane
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.